KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16516043

nr 1651 6043

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Stadsvy med kyrka, 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 18:41:33

21/10 18:32:14 1      Vinnande bud